lucrator comercial / szakelado

Lucrator comercial / SZAKELADO

Oferta expirata
535500 EUR

Gheorgheni, Harghita
8000164361

Banii nu sunt totul in viata.
In weekend ne odihnim nu muncim, daca vrei un loc de munca linga care o sa ai si viata privata si timp liber atunci aplica. Poti sa inveti secretul comertului modern impreuna cu noi in Gheorgheni. Vanzator in magazin vestimentar, carte de munca cu 8 ore/ zi.
Cerinta pentru limbi vorbite maghiara, romana; Limba franceza si
engleza constituie un avantaj

Studii medii / superioare;
Cunostinte operare PC ( Microsoft Office aEUR" Word, Excel, E- mail) .

E util daca iti place sa oferi informatii despre caracteristicile
tehnice si modul de folosire, intretinerea ale produselor.
Aplica daca nu e greu sa identifici nevoile clientilor si oferi
consultanta in alegerea produselor.

Descrierea jobului
Se pot prezenta si persoane fara experienta, daca au capacitati si
vointa pentru a invata, cu viziune pe termen lung.
Candidatul ideal intrun an ajunge la salariul de

Preferam tineri familisti si asiguram conditii flexibile pentru ei.

Descrierea companiei
Cautam persoane pentru a forma o echipa adevarata.

Va putem oferi experienta accumulata in 18 ani.

Colaboram cu cei mai buni producatori cu inovatie cotinua

Formular contact

Locuri de Munca Angajari Vanzari Camioane, Rulote, Remorci